Contact | 036 - 750 1777



IPMA D - Zelfstudie

IPMA D - Zelfstudie

U wilt meer weten over gestructureerd en planmatig werken, maar ook over leiderschap, motivatie en werken in teams? U wilt uw competenties bevestigen met het internationaal erkende IPMA D certificaat? En u wilt dat in uw eigen tijd en tempo te doen? Dan is deze zelfstudie iets voor u. U krijgt het lesmateriaal en toegang tot ons unieke KeyTrainer™-systeem: een online leeromgeving die u stap voor stap door de lesstof begeleidt. Natuurlijk staat u er tijdens uw studie niet alleen voor: onze ervaren trainers staan klaar om vragen te beantwoorden en extra uitleg te geven. Ofwel zelfstudie met docent.

Doelgroep

U bent (aankomend) projectmedewerker/teamleider of beginnend projectleider/projectmanager en wilt uw vaardigheden in projectmanagement vergroten.

Uw wilt uw kennis en ervaring bevestigen met het gelijknamige IPMA D certificaat.

Resultaat

Na afloop van de cursus:
  • kunt u situaties die zich voordoen in projecten herkennen en plaatsen in de theorie;
  • bent u in staat het projectmanagement te ondersteunen bij het opzetten, inrichten, aansturen en uitvoeren van projecten;
  • kunt u als kundig projectmedewerker aan een project deelnemen;
  • bent u na de nodige zelfstudie voldoende voorbereid op het gelijknamige examen.

Duur

De studieduur is volledig afhankelijk van uw eigen studietempo en het kennisniveau waarover u reeds beschikt. U kiest uw eigen studietempo en plant zelf wanneer u welke lessen wilt doen.

De totale doorlooptijd varieert van ongeveer 6 weken tot 6 maanden. Met 1 jaar toegang tot de online leeromgeving KeyTrainer heeft u ruim voldoende tijd.

Nederlandstalig

loiIn Nederland werkt Key Result exclusief samen met de LOI voor individuele deelname aan de Nederlandstalige versie van onze 'IPMA D - Zelfstudie'. LOI verzorgt de inschrijving, logistiek en facturatie van de training. Wij beheren en onderhouden de content en uw inhoudelijke begeleiden tijdens de studie.

DataPlaatsPrijs  
2012. Dagelijks.N.v.t.500> Inschrijvengesprokentaal

Examen

citoHet examen is niet bij de training inbegrepen en moet apart worden geboekt. In Nederland is CITO het exameninstituut voor IPMA examens. Aanmelden kan via hun website: www.cito.nl.

Ter indicatie. De kosten van het examen bedragen € 580,-. Bent u lid van IPMA Nederland? Dan ontvangt u een korting van € 47,- en betaalt u slechts € 533,- voor een IPMA Level D examen. Actuele data, locaties, prijzen en examenvoorwaarden, e.d. vindt u op de website van CITO.

Wij raden u aan om het examen pas te boeken als u alle lessen heeft afgerond. Hou minimaal rekening met een inschrijftermijn van 6 weken.

Prijzen

Genoemde prijzen zijn in Euro's, inclusief materialen en verzendkosten (Nederland), exclusief btw.

Zelfstudies geboekt bij LOI zijn exclusief € 25 inschrijfgeld en vrijgesteld van btw.

Is het de bedoeling dat jaarlijks meerdere collega's van u de training gaan doen op basis van zelfstudie? Of uw bent op zoek naar uitstekend trainingsmateriaal dat u kunt integreren in uw eigen training?

Dan bent u bij ons aan het juiste adres. U profiteert dan gelijk van volumekorting. Bij 3 stuks en meer bedraagt de prijs € 370,-. Bij grotere aantallen en/of langere contractduur kan de prijs zelfs zakken tot € 225,-.

Het is tevens mogelijk om het lesmateriaal te voorzien van een uw eigen logo en look & feel.

Neem contact met ons op voor een afspraak of een vraag een vrijblijvende offerte aan.

Wilt u meer weten over de voorkennis, inhoud, resultaat, werkwijze of gebruikte materialen?

Download dan de IPMA D - Zelfstudie brochure. Of neem contact met ons op. We helpen u graag verder.