PRINCE2 is wereldwijd één van de meest gangbare projectmanagement-methoden. Een PRINCE2 certificaat wordt dan ook algemeen gezien als bewijs van uw expertise op het gebied van projectmanagement: een 'must-have' voor iedereen die betrokken is bij projecten.
Het PRINCE2 Practitioner examen toetst uw inzicht en vermogen om de PRINCE2-methodiek effectief toe te passen op de praktijk. Key Result is een door APMG geaccrediteerde trainingsorganisatie en biedt het officiële examen aan in twee varianten: papier en elektronisch.
Beschrijving
Doelgroep
U wilt het PRINCE2 Practitioner examen afleggen en u heeft een cursus PRINCE2 Practitioner gevolgd via Key Result.
Het examen
Het PRINCE2 Practitioner 6e editie examen bestaat uit 68 vragen elk 1 punt. U slaagt voor het examen wanneer u minimaal 38 (55%) van de 68 punten heeft gescoord.
Het examen is 'open book'. Uitsluitend het gebruik van het officiële PRINCE2 handboek is toegestaan.
Duur
Het examen PRINCE2 Practitioner duurt 2,5 uur. Na afloop van het examen heeft u direct de uitslag.
Kandidaten met dyslexie kunnen vooraf extra examentijd worden aangevraagd. Neem hiervoor contact met ons op.
Om het PRINCE2 Practitioner examen te mogen maken, moet u in het bezit zijn van een geldig PRINCE2 Foundation certificaat.
Legitimatie
U bent verplicht zich voor aanvang van het examen te legitimeren. Alleen een geldig(e) paspoort, Nederlandse identiteitskaart of rijbewijs wordt geaccepteerd.